Přihlásit odběr zpráv
Novinky v galerii
Aktuální jídelníček

Kliknutím na obrázek zobrazíte větší náhled, PDF verzi jídelníčku najdete zde.
Přehled akcí
stále platné
Podpořili nás

Projekt Učíme se venku - na zahradě je spolufinancován Evropskou unií.


Práce v hliněném poli® a lekce FIE jsou hrazeny z Programu celoměstské podpory vzdělávání na území Hlavního města Prahy.


Proměnu naší zahrady podpořila Nadace Proměny!


Projekt
ZKVALITŇOVÁNÍ PROCESU PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ PROFESNÍCH KOMPETENCÍ UČITELŮ 2017-19 je spolufinancován Evropskou unií.

Chcete dostávat zprávy z našeho webu e-mailem? Vyplňte zde svoji e-mailovou adresu.

E-MAIL:

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se zpracováním mého osobního údaje: e-mailové adresy a to Fakultní mateřskou školou se speciální péčí a to výhradně za účelem zasílání zpráv zveřejněných na webu www.skolka.org.

Tento souhlas je platný do odvolání.

Tento projev vůle je platný pouze v případě, že mé osobní údaje budou zpracovávány pouze v rozsahu nezbytném pro dosažení účelu zpracování uvedeného v tomto souhlasném prohlášení, za dodržení zásad pro zpracování uvedených níže a v souladu s příslušnou legislativou v platném znění.


Zásady zpracování osobních údajů

Odvolání souhlasu lze kdykoli provést odhlášením z odběru zpráv pomocí odkazu uvedeného v zápatí každé zaslané zprávy.

Osobní údaj, to je e-mailová adresa nebude nikdy zpřístupněn třetí straně s výjimkou legitimní potřeby státních kontrolních orgánů a orgánů činných v trestním řízení.

Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů a s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Postup registrace

Na zadanou e-mailovou adresu vám nejprve zašleme požadavek na ověření Vaší e-mailové adresy. Teprve po ověření vám začneme zprávy z webu zasílat.


© Fakultní mateřská škola se speciální péčí
Arabská 681, 160 00, Praha 6
webmaster