Přihlásit odběr zpráv
Novinky v galerii
Aktuální jídelníček

Kliknutím na obrázek zobrazíte větší náhled, PDF verzi jídelníčku najdete zde.
Přehled akcí
stále platné
Podpořili nás

Projekt Učíme se venku - na zahradě je spolufinancován Evropskou unií.


Práce v hliněném poli® a lekce FIE jsou hrazeny z Programu celoměstské podpory vzdělávání na území Hlavního města Prahy.


Proměnu naší zahrady podpořila Nadace Proměny!


Projekt
ZKVALITŇOVÁNÍ PROCESU PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ PROFESNÍCH KOMPETENCÍ UČITELŮ 2017-19 je spolufinancován Evropskou unií.

O celoškolních akcích

Ve spolupráci s Klubem rodičů pořádáme celou řadu celoškolních akcí, kterých se účastní děti z celé školy spolu se svými rodiči, prarodiči, staršími i mladšími sourozenci, ale někdy i naši absolventi a přátelé naší mateřské školy. Společné akce považujeme za velmi důležité pro utváření společenství v naší mateřské škole. Chceme, aby každá společná akce kromě bezprostředního organizovaného zážitku byla také prostorem, kde si mohou rodiče setkávat, děti si pohrát na zahradě a podobně. Některé naše akce se konají pravidelně každý rok: Masopust, vynášení Moreny, oslava dne dětí, brigády na zahradě, Zahradní slavnost k zakončení školního roku - jiné akce jako jsou benefiční festivaly DU-NAZAHRA-DU, Drakiády nebo Svatomartinské průvody - se konají jen občas.

Pravidelné a nepravidelné celoškolní akce

Benefiční festivaly ENE BENE FEST, Benefiční festivaly DU NAZAHRA DU, Brigády, Drakiády a Dračí dílny, Masopusty, Oslavy dne dětí, Vánoční oslavy, Vynášení Moreny Zahradní slavnosti a táboráky.


, ,

Termíny letošních akcí


© Fakultní mateřská škola se speciální péčí
Arabská 681, 160 00, Praha 6
webmaster