Přihlásit odběr zpráv
Novinky v galerii
Aktuální jídelníček

Kliknutím na obrázek zobrazíte větší náhled, PDF verzi jídelníčku najdete zde.
Přehled akcí
stále platné
Podpořili nás

Projekt Učíme se venku - na zahradě je spolufinancován Evropskou unií.


Práce v hliněném poli® a lekce FIE jsou hrazeny z Programu celoměstské podpory vzdělávání na území Hlavního města Prahy.


Proměnu naší zahrady podpořila Nadace Proměny!


Projekt
ZKVALITŇOVÁNÍ PROCESU PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ PROFESNÍCH KOMPETENCÍ UČITELŮ 2017-19 je spolufinancován Evropskou unií.

:: Benefiční festivaly eneBENEfest

Benefiční festival eneBENEfest se konal poprvé v roce 2023, jako benefiční akce za účelem pořízení nového školního teepee. Organizátorem akce byl Klub rodičů při naší mateřské škole.

Druhý ročník benefičního festivalu se uskuteční v květnu 2024.


:: eneBenefest 2024

Hravý benefiční festival eneBENEfest 2024 se letos koná čtvrtek 30. 5. 2024 od 14:00.

Zveme všechny děti, rodič, přátele a příznivce na školkovou zahradu, kde si budeme celé odpoledne nejen hrát, bavit se, zpívat, tančit a dobře jíst, ale znovu se pokusíme vybrat společnými silami penízky, tentokrát na zastínění kutiště na malé zahradě.

Můžete se těšit na hudební, divadelní, taneční a bubenická vystoupení, která se budou prolínat s workshopy a dílničkami. Nebude chybět dobré jídlo a pití. Celou akcí nás opět moderátorsky provedou talentovaná bývalá dítka školková- sourozenci Julča a Franta Součkovi.


Jaký byl minulý ročník?

Připomeňte si, jaký byl minulý ročník, videem:

Obsah vložený z Youtube uvidíte až po povolení cookies.


A že to byla mimořádně povedená akce je i díky vám všem rodičům, kteří jste se loni zapojili a v rámci kulinářské výzvy přichystali gastronomický zážitek na úrovni věhlasných food festivalů :)

Budeme moc rádi, když se i letos zapojíte svým kulinářským umem. Recepturám se meze nekladou. Bábovky, buchty, perníky, chlebíky, pomazánky, vše je vítáno. Zapisujte se do archů, které budou k dispozici v jednotlivých třídách, kdo je co schopen nepéct či připravit. Celý výtěžek z prodeje dobrot poputuje na již zmíněné zastínění kutiště. Moc se těšíme na vaše výtvory.

Akce je otevřena širší veřejnosti, tak pozvěte své kamarády, známé, rodiče i prarodiče :) Sledujte a sdílejte naši událost na Facebooku a pošlete pozvánku dál!

Těšíme se! Klub rodičů.

:: eneBENEfest 2023

Festival se konal 1. června od 14:00 na školní zahradě. Celé odpoledne jsme si hráli, bavili se, zpívali, tančili a dobře jedli. Byl skvělý hudební a divadelní program. festival moderovali absolventi absolventi naší školky Julča a Franta Součkovi. Byla to zkrátka velká párty nejen pro caparty! Výtěžek ze putoval zakoupení nového školního teepee. Akci finančně podpořila městská část Praha 6.


:: ene BENE fest 2023 - fotogalerie


© Fakultní mateřská škola se speciální péčí
Arabská 681, 160 00, Praha 6
webmaster