Přihlásit odběr zpráv
Novinky v galerii
Aktuální jídelníček

Kliknutím na obrázek zobrazíte větší náhled, PDF verzi jídelníčku najdete zde.
Přehled akcí
stále platné
Podpořili nás

Projekt Podpora inovativního vzdělávání a rozvoje pedagogických kompetencí je spolufinancován Evropskou unií.


Projekt Učíme se venku - na zahradě je spolufinancován Evropskou unií.


Práce v hliněném poli® a lekce FIE jsou hrazeny z Programu celoměstské podpory vzdělávání na území Hlavního města Prahy.


Proměnu naší zahrady podpořila Nadace Proměny!


Projekt
ZKVALITŇOVÁNÍ PROCESU PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ PROFESNÍCH KOMPETENCÍ UČITELŮ 2017-19 je spolufinancován Evropskou unií.

Placení školného a stravného, čísla účtů

Platba za docházku do mateřské školy sestává ze dvou částí: školného a stravného.

Školné

Školné se platí za každý měsíc, kdy je dítě přihlášeno k docházce. Od školného jsou osvobozeny děti poslední rok před začátkem školní docházky a to i v případě, že mají odklad školní docházky. Výše školného pro školní rok 2023-24 je stanovena na 840,- Kč

Stravné

Stravné se platí také měsíčně ve formě zálohy na stravování, která se obvykle před koncem školního roku vyúčtuje podle skutečně odebraných jídel. Případné přeplatky na stravném hospodářka školy vrací na účet rodiče. Tato záloha na stravné se liší podle věku dítěte.

Záloha na stravné je 945,- Kč měsíčně. Pro děti, které v období od 1. září do 30. srpna dovrší 7 let věku je tato záloha vyšší, totiž 987,- Kč měsíčně.

Jak platit školné a stravné

Stravné i školné se platí společně, vždy do 8. dne daného měsíce. Platit lze jednorázovým nebo trvalým převodním příkazem. V každém případě musí nejprve hospodářka naší školy přidělit dítěti variabilní symbol pro identifikaci plateb a to na základě přihlášky ke stravování, kterou obdržíte k vyplnění po nástupu do školky.

Vše ohledně plateb můžete vyřídit s hospodářkou školy, paní Janou Hendrychovou na tel.: 731 651 280 nebo e-mailem na hospodarka@skolka.org.

Číslo účtu pro placení školného a stravného je: 000019-6029270247/0100

Tyto informace jsou platné od 1.9.2023.

Formuláře ke stažení

plakátek


© Fakultní mateřská škola se speciální péčí
Arabská 681, 160 00, Praha 6
webmaster