Přihlásit odběr zpráv
Novinky v galerii
Aktuální jídelníček

Kliknutím na obrázek zobrazíte větší náhled, PDF verzi jídelníčku najdete zde.
Přehled akcí
stále platné
Podpořili nás

Projekt Podpora inovativního vzdělávání a rozvoje pedagogických kompetencí je spolufinancován Evropskou unií.


Projekt Učíme se venku - na zahradě je spolufinancován Evropskou unií.


Práce v hliněném poli® a lekce FIE jsou hrazeny z Programu celoměstské podpory vzdělávání na území Hlavního města Prahy.


Proměnu naší zahrady podpořila Nadace Proměny!


Projekt
ZKVALITŇOVÁNÍ PROCESU PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ PROFESNÍCH KOMPETENCÍ UČITELŮ 2017-19 je spolufinancován Evropskou unií.

Vánoční oslavy

Vánoce oslavujeme v naší mateřské škole více intimně, v jednotlivých odděleních. Obvyklý vánoční program zahrnuje: vánoční oslavu pro děti ve třídě, společný vánoční večírek s rodiči, divadelní představení pro děti s vánoční tematikou, společné zpívání celé školky na chodbě. Konkrétní podoba vánočních oslav a večírků ve třídách závisí na třídních učitelích, každý rok je její součástí také nadílka, kdy děti dostávají malý osobní vánoční dárek. Každý rok na tuto akci významně přispívá finančně náš Klub rodičů.

Galerie

Zde si můžete prohlédnout fotografie z některých společenských akcí naší školy. Vždy jsou zveřejněny fotografie pouze za poslední tři školní roky. Vzhledem k epidemii Covid-19 se bohužel v posledních letech mnoho společných akcí rušilo a tak v některých kategoriích momentálně žádné fotografie nejsou. Od školního roku 2021-22 také ukládáme většinu fotografií do uzavřených třídních blogů.


© Fakultní mateřská škola se speciální péčí
Arabská 681, 160 00, Praha 6
webmaster